KONST / Litografier / Färglitografi 12861044
nr 1286 1044
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "Som fan läser bibeln", HC-upplaga (hors de commerce), Signerad. Motivet: 48x38 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:05:27
1/11 14:52:00
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold